Унітаз Hatria YXJ0 без кришки

- В наявності
- Код: 14175653
19 658 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Hatria Erika pro Q Унітаз підвісний 345x530 білий YXJ0. ???? ???? Виробник: Hatria. ???? Модель: Erika pro Q. ???? Символ: YXJ0. ???? Матеріал/Обробка/Колір: Білий. ???? Розміри: 345x530
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Додаткова інформація | З обідком |
| Марка | Hatria |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Erika Pro Q |
| Покриття | Немає |
| Сидіння | Без сидіння |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Ширина | 34 см мм |
- Ціна: 19 658 ₴

