Душовий піддон Schedpol Ajax B&W 80x100x4,5см 34228MCG

- В наявності
- Код: 113800255
19 802 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Ajax B&W 3.4228-M/C/G прямокутний піддон 80x100 см. Елегантний піддон SCHEDPOL Ajax B&W виготовлений з сучасного композиту Stonicryl, що відрізняється особливою міцністю та стійкістю до ударів. Найважливіші характеристики продукту. плитковий піддон білого кольору з матовою, чорною маскою висотою 45 мм. сталеві посилення, що гарантують надійну та міцну конструкцію. завжди теплий на дотик завдяки використанню високоякісних матеріалів та термоізоляційних компонентів. гідроізоляційний нижній шар. дозволяє зберігати довговічність та якість, захистить...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 cm мм |
| Глибина | 1,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 52 mm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 19 802 ₴




