Ванна Villeroy&Boch T. Plus Duo 170x75см UBA170NES2V01

- В наявності
- Код: 103411842
20 577 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВАННА 170x75 CM VILLEROY & BOCH TARGA PLUS. Характеристики продукту. Бренд: Villeroy & Boch. Серія: Targa Plus. Артикул: UBA170NES2V01. Довший бік: 169.5 см. Коротший бік: 75 см. Об'єм: 140 л. Інтегрований корпус: ні. Матеріал: акрил. Випуск: посередині. Колір: білий. Код EAN: 4062373819791. ОПИС ПРОДУКТУ. TARGA PLUS Duo 170x75 см – Villeroy & Boch. Акрилова ванна є продуктом з дуже універсальним характером. По-перше, через купання у ванні, занурені у воду, ми дозволяємо нашому тілу розслабитися і відпочити після труднощів трудового дня. По-друге, ванна, завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Targa Plus |
| Об'єм | 140 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Симетричний, Для вбудовування |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 20 577 ₴

