Мийка Blanco Pleon 5 Silgranit PuraDur сірий 1-камерна 521669

- В наявності
- Код: 51227364
19 067 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
PLEON 5. Позачасова, проста форма. Винятково глибока основна камера та додаткова камера забезпечують максимальне використання простору. Простора планка для крана. Легко чистити, плавний перехід між краєм мийки та планкою для крана. Стильний і гігієнічний: закритий перелив C-overflow. Система зливу InFino - елегантна та легка в обслуговуванні. Технічний малюнок. Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®. Легкість догляду. Забруднення та сліди щоденного використання можна легко видалити за допомогою води та губки. Збільшена стійкість до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 51,5 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 51 см см |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Мoдель | Pleon 5 |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Без сушарки |
| Тип корка | Без автоматичного корка |
| Форма | Квадратний |
- Ціна: 19 067 ₴





