Душовий піддон Schedpol Kalait White Stone 90x110x3,5см 33116BSTM2

- В наявності
- Код: 108123710
20 341 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat.3.3116/B/ST-M2. Довжина 90cm. Ширина 110cm. Радіус - Висота 3,5cm. Глибина спаду до 2%. Форма: прямокутна. Матеріал: композит Stonicryl®. Колір: білий, структура каменю RAL 9016. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90mm. Гарантія: 15 років. Душові піддони Kalait від Schedpol виготовлені з сучасного композитного матеріалу Stonicryl®. Це інноваційне поєднання полімерів, мінеральних компонентів та сумішей PU+, завдяки яким отримано найміцніший, бо стійкий до ударів, не б'ється і при цьому безпечний в логістиці, а також ідеально...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3,5 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Kalait White Stone |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 20 341 ₴








