Душовий піддон Roca Magma чорний 90x120см APE014B038403400

- В наявності
- Код: 168108378
20 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Марка: Roca. Категорія продукту: піддони. Серія: MAGMA. Продукт: піддон. Тип: композитний. Форма: прямокутний. Колір: чорний. Матеріал: композитний матеріал STONEX. Спосіб монтажу: три способи монтажу: безпосередньо на підлозі, частково вмонтований в підлогу, на рівні з підлогою. Зміст комплекту: в комплекті низький сифони 60мм та накладка в кольорі піддона. Країна походження: Польща. Унікальні торгові характеристики: ультратонкий - дає можливість створити безпороговий вхід до душової зони, теплий і природний на дотик - STONEX приймає температуру навколишнього середовища,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 20 983 ₴



