Душовий піддон Laufen Marbond чорний 120x80см H2109520800001

- В наявності
- Код: 131571927
20 498 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Laufen Marbond 120x80Cm Czarny H2109520800001. Душові піддони є ключовим елементом кожної сучасної ванної кімнати, що впливає як на функціональність, так і на естетику інтер'єру. Модель. Laufen Marbond 120x80Cm Czarny H2109520800001. вирізняється. елегантним дизайном. та практичними рішеннями, які можуть задовольнити потреби сучасних користувачів. Вибір відповідного продукту є важливим, щоб створити комфортний простір для щоденних ритуалів. Матеріал виготовлення та розміри. Цей піддон виготовлений з. високоякісного композиту. , що забезпечує йому сучасний вигляд та довговічність, необхідну...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Pro |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 20 498 ₴

