Душовий піддон Laufen Marbond бетон 100x100см H2119520790001

- В наявності
- Код: 131571946
20 957 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Laufen Marbond 100x100Cm Beton H2119520790001. Душові піддони - це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, що є не лише функціональним доповненням, але й важливим елементом оформлення простору. Вибір відповідної моделі впливає на комфорт щоденного використання, тому варто звернути увагу на різноманітність доступних варіантів. Серед багатьох моделей, Laufen Marbond. розмірами. 100x100 см. вирізняється сучасним дизайном та міцним виконанням з високоякісного. композиту. У цьому описі розглянемо ключові характеристики цього душового піддону, які роблять його відмінним вибором для кожної...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Pro |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 20 957 ₴

