Ванна Excellent Canyon II 170x75см WAEXCNN17WH+RCR

- В наявності
- Код: 16725747
17 243 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Excellent Canyon II 170x75 WAEXCNN17WH+RCR. Ванна. Canyon II. - це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. комфорт. з. елегантністю. у своїй ванній кімнаті. Є ключовим елементом оснащення, який дозволяє розслабитися після довгого дня. Вибір відповідної моделі має велике значення для атмосфери простору, тому варто звернути увагу на всі характеристики, які пропонує ванна. Canyon II. Завдяки своєму сучасному дизайну та функціональності, це продукт, який безумовно задовольнить очікування багатьох користувачів. Розміри та об'єм. Ванна. Canyon II. має. розміри. 170 см довжини. ,. 75...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 47,5 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Canyon II |
| Об'єм | 210 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Перелив | З переливом |
| Тип | Симетричний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 17 243 ₴




