Перегородка для ванни Radaway Nes 8 Pnj права 80x150см хром 100610800101R

- В наявності
- Код: 91093266
20 169 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Nes 8 Pnj I Prawy 80X150Cm Profil Chrom 100610800101R. Перегородки для ванн - це рішення, яке поєднує в собі функціональність та естетику. Завдяки їм можна створити комфортний простір для купання, насолоджуючись захистом від розбризкування води та підвищеною приватністю. Складна перегородка розміром 80x150 см - елегантний елемент, який може збагачувати будь-яку ванну кімнату. Матеріали та виконання. Ця модель виготовлена з високоякісного загартованого скла товщиною 8 мм, що забезпечує високу міцність та сучасний вигляд. Прозоре скло відмінно впишеться в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см мм |
| Заповнення | Стекло |
| Кількість частин | 1 |
| Кріпити | Праве |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Nes 8 PNJ I |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Колір скла | Прозорий |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 20 169 ₴



