Душова кабіна Besco Aveo Due без піддону прозоре скло 120x195см AVD120195C

- В наявності
- Код: 65900687
23 031 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Aveo Due 120x195cm Склo Прозоре (AVD120195C). Душові кабіни відіграють ключову роль у кожній сучасній ванній кімнаті, поєднуючи функціональність з естетикою. Все більше людей обирають моделі walk-in, які не тільки оптично збільшують простір, але й пропонують комфорт і розкіш під час щоденних ритуалів догляду. Варто звернути увагу на рішення, доступні на ринку, такі як кабіна Besco Aveo Due, яка поєднує в собі елегантність та сучасні технології. Матеріал і оздоблення. Цей продукт вирізняється надзвичайно високою якістю виконання. В...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 120 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 120 см см |
| Мoдель | Aveo |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 23 031 ₴



