Душовий піддон Deante акриловий прямокутний KSKA00816B

- В наявності
- Код: 185414000
21 508 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Композитний душовий піддон Silia 80x60 см білий – компактне рішення для малих і нетипових ванних кімнат. Композитний піддон. Silia в білому кольорі та розмірі 80x60 см. це відмінний вибір для ванних кімнат з обмеженою площею, де важливий кожен сантиметр. Завдяки можливості. підрізання до нестандартних розмірів. , модель цей підходить скрізь, де традиційні піддони не знаходять застосування – наприклад, у невеликих нішах, мансардних приміщеннях чи ванних кімнатах з нетиповою плануванням. Поверхня з антиковзкою структурою. підвищує безпеку використання, що має особливе...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 160 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | KSKA00816B |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 21 508 ₴



