Душовий піддон Schedpol Kalait Black Stone 90x120x3,5см 33117CSTM2

- В наявності
- Код: 108123743
20 957 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Kalait 3.3117 прямокутний піддон 90x120 см. Піддон KALAIT виготовлений з сучасного композитного матеріалу Stonicryl. Найважливіші характеристики продукту. інноваційна технологія STABILSOUND PLUS гарантує виняткову. міцність і стійкість до ударів. має антибактеріальні та антиалергійні властивості, що робить піддон безпечним для здоров'я. конструкційний ухил піддона 2 відсотки збережений також на краях. ідеально підібрана термоізоляція, що підтримує тепло поверхні піддона та. ефективне гасіння шуму падаючої води на 40 відсотків. простий монтаж і захист...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3,5 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Kalait Black Stone |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 20 957 ₴









