Душовий піддон Schedpol Schedline Libra 90x110 3SPL1P90110CTST

- В наявності
- Код: 176340165
21 259 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон LIBRA CEMENT STONE 110x90. прямокутний світло-сірий з текстурою каменю. Відомої компанії SCHEDPOL SCHEDLINE COLLECTIONE. Можливий монтаж: * на підлогу. * на рівні з підлогою. Серія Libra Cement Stone має матову поверхню з текстурою натурального каменю сірого кольору. Лише 3 см загальної висоти та мінімалістичний дизайн ефектно акцентують зону душу, прикрашаючи інтер'єр нестандартним способом. Поверхня "Cement Stone" є надзвичайно міцною, до того ж має властивості Easy to Clean та Antibac. Можливість підрізання в області, позначеній на малюнку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 21 259 ₴



