Душовий піддон Radaway Kyntos C цемент 90x90см Hkc909074

- В наявності
- Код: 92040803
20 773 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон з мармурового конгломерату, квадратний Kyntos C цементний 90x90 см з сифоном компанії Radaway. Особливості піддону: квадратний, цементний, з мармурового конгломерату. Антибактеріальна поверхня, що полегшує очищення. Стійкість до вологи та грибка. Для монтажу безпосередньо на підлозі. Існує можливість вбудування піддону в підлогу та вирівнювання його з рівнем плитки. Конгломератні піддони мають високу міцність на тиск. Ексклюзивний та елегантний дизайн піддонів. Додаткова платна опція: піддон можна адаптувати до індивідуальних розмірів і форм через...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Kyntos F |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 20 773 ₴



