Мийка Duravit Vero біла 50см WonderGliss 04525000001

- В наявності
- Код: 16756873
24 893 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Duravit Vero 50cm WonderGliss. Умивальники є невід'ємним елементом кожної ванної кімнати, виконуючи як практичну, так і естетичну функцію. Вибір відповідної моделі може значно вплинути на комфорт використання та вигляд інтер'єру. Варто звернути увагу на форму, розмір, матеріал виготовлення та спосіб монтажу, щоб знаходження ідеального умивальника було легшим. Познайомтеся з умивальником Duravit Vero 50cm WonderGliss, який поєднує в собі сучасний дизайн і високу якість виготовлення. Форма і розміри. Цей умивальник має прямокутну форму, що робить його ідеальним для різних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см мм |
| Глибина | 47 см мм |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Кераміка |
| Отвір для змішувача | З отвором |
| Оздоблення | Глянець |
| Перелив | З переливом |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 24 893 ₴


