Душовий піддон Radaway Kyntos A цемент 90x90см Hka909074

- В наявності
- Код: 94365774
20 773 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкруглий піддон Kyntos A 90x90 cemento Radaway. Об'єктом продажу є душовий піддон. KYNTOS A. кольору cemento з сифоном. HS1. Піддон виготовлений з мармурового агломерату, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі. Існує можливість виготовлення піддону, що відповідає індивідуальним розмірам. Особливості піддону. Для монтажу безпосередньо на підлозі. Отвір для сифона 90 мм. Піддон дуже плоский, виготовлений з мармурового агломерату. Стійкий до вологи та цвілі. Спроектований і виготовлений з увагою до деталей та естетики. Можливість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Kyntos A |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 20 773 ₴



