Душова кабіна New Trendy New Modus без піддону 230x200см Exk-0023/Exk-0034/Exk-0053

- В наявності
- Код: 67944711
23 910 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy New Modus 230X200 Exk-0023/Exk-0034/Exk-0053. Душові кабіни стали невід'ємним елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи функціональність з естетикою. Завдяки різноманітності моделей, кожен може знайти відповідний варіант, який задовольнить його потреби та гармонійно впишеться в інтер'єр. У наш час, коли комфорт і дизайн відіграють ключову роль, модель New Trendy New Modus стає ідеальним рішенням, яке забезпечує свободу рухів, зручність використання та елегантний вигляд. Ця кабіна пропонує не лише привабливий дизайн, але й ряд інноваційних рішень, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Конструкція | Без піддона |
| Коротка сторона | 120 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 23 910 ₴

