Душова кабіна без піддону New Trendy Superia біла 90x90 K0795

- В наявності
- Код: 120929785
34 434 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Superia White 90x90 K0795. Душові кабіни - це невід'ємний елемент сучасних ванних кімнат, що поєднує функціональність з естетикою. Модель New Trendy Superia White 90x90 K0795 - це відмінне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися комфортним душем, одночасно економлячи простір. Вибір відповідної моделі може суттєво вплинути на щоденне використання ванної кімнати та її загальний інтер'єр. Окрім основної функції, якою є забезпечення зручності під час купання, сучасні кабіни пропонують багато характеристик, які варто врахувати при покупці. Матеріали та оздоблення. Кабіна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Superia White |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 34 434 ₴







