Ванна Besco Vitae Slim+ 170x75 WAV170SZ+

- В наявності
- Код: 127783301
21 771 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vitae Slim+ 170x75cm Сифон Золотий (WAV170SZ+). Характеристики продукту. - Виключно під вбудовування. - Ультра низький край 15 мм. - Ванна в комплекті зі стійкою. - Покриття Besco BeSafe за доплату. - Обробка глянцева. - Ванна в комплекті з прямокутним сливом slim, кольору золотий. МАТЕРІАЛ. акрил санітарний. ОБРОБКА. slim. ФОРМА. прямокутна. Продукти, що призначені. Пов'язані продукти. Перегляньте всі наші продукти. Vitae Slim. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Telimena. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Aria ProSafe. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Shea Slim. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Quadro Slim. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Continea. ВАННИ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 42 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 175 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Перелив | З переливом |
| Тип | Вбудована |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 21 771 ₴



