Душова кабіна Radaway ModoxBlack II Walkin без піддону 85x200см 3892855401

- В наявності
- Код: 87985007
23 162 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: Modo X Black II. Кабіни типу Walk-in - це нова якість у наших ванних кімнатах, яка кожну змінює в модне, дизайнерське приміщення з класом! Це рішення користується останнім часом все більшою популярністю. Система полягає у виділенні простору панелями безпечного скла та опорами. Кабіни найкраще виглядають, встановлені безпосередньо на підлозі. Серія Modo X характеризується підвищеною стабільністю завдяки використанню скла товщиною 10 мм. Переваги кабіни Modo X Black II: Безпечне, загартоване скло товщиною 10 мм, що відповідає нормі PN:EN 12150:1...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Довгий бік | 150 см см |
| Коротка сторона | 85 см см |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Modo X Black II |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 10 мм мм |
| Ширина | 85 см мм |
- Ціна: 23 162 ₴

