Екран для ванни Ravak Chrome CVSK1 Rosa лівий білий прозорий 100см 7QLS0100Y1

- В наявності
- Код: 28905825
31 626 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ravak Chrome CVSK1 Rosa 100cm Лівий білий прозорий 7QLS0100Y1. Екран для ванни - це ключовий елемент кожного сучасного інтер'єру ванної кімнати, який значно підвищує комфорт використання ванни. Ravak Chrome CVSK1 Rosa - це відмінний вибір для тих, хто шукає естетичне та функціональне рішення. Завдяки йому кожна ванна стане приємнішою, а ванна кімната отримає сучасний вигляд. Матеріал і тип скла. Безпечне скло товщиною 6 мм, використане в конструкції, забезпечує не лише довговічність, але й елегантний візуальний ефект. Це скло прозоре, що дозволяє...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см мм |
| Кількість частин | 1 |
| Кріпити | Ліве |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Rosa |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла/скла | 6 мм мм |
| Колір скла | Прозорий |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 31 626 ₴

