Скляна перегородка New Trendy Nesta 80x140см P0224WL

- В наявності
- Код: 182314994
24 671 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна перегородка NESTA GUNMETAL BRUSHED P-0224-WL – Шліфування, скло 8 мм. Дизайн і технологія. Модель NESTA GUNMETAL BRUSHED (80x150) як скляна перегородка пропонує елегантний вигляд і сучасні лінії, які підкреслюють характер ванної кімнати. Колір: Gunmetal. Обробка: Шліфування. Товщина скла: 8 мм. Інноваційні рішення. Завдяки застосованому покриттю Active Shield 2.0, скло отримує стійкість до забруднень і є легким у догляді. Функціональність у повсякденності. Цей варіант розміром 80x150 підходить для багатьох ванних кімнат. Модель Nesta Gunmetal Brushed вирізняється...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см мм |
| Кількість частин | 1 |
| Матеріал | Стекло |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла/скла | 8 мм мм |
| Колір скла | Графітовий |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 24 671 ₴

