Душова кабіна Sanplast KP4/TX5b-80+BPza профіль сріблястий блискучий 602-271-0252-38-401

- В наявності
- Код: 43458567
26 153 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Предметом аукціону є: КОМПЛЕКТНА КАБІНА ДУШОВА КУТОВА 80 x 80 + ПІДДОН + СИФОН. ПРОДУКТ ПОЛЬЩІ. Технічні дані. ширина - 80 см. глибина - 80 см. загальна висота - 195 см. ширина входу - 45 см. скло - 4 мм. Опис предмета. ПРОДУКТ ПОЛЬЩІ!!! Аукціон стосується кабіни зі склом W0 і профілями кольору срібний матовий. Душові кабіни куточкові півкруглі KP4/TX5b з розсувними дверима мають заповнення з безпечного загартованого скла товщиною 5 мм з модифікацією поверхні скла Glass Protect за стандартом. Система руху базується на комплекті подвійних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 26 153 ₴

