Душовий піддон Roca Terran Stonex 1400x1000 чорний AP1015783E801400

- В наявності
- Код: 114279953
30 156 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ROCA Terran душовий піддон прямокутний 140x100 см, колір чорний AP1015783E801400 Прямокутний душовий піддон ROCA Terran - розміри: ширина: 140 см, глибина: 100 см, висота: 3,1 см, діаметр зливу: 9 см. Композитний душовий піддон ROCA Terran 140x100 см, колір чорний - властивості: форма: прямокутна, колір: чорний, матеріал: композит STONEX, антиковзкий, можливість підрізання піддону на розмір самостійно, сифони в комплекті, накладка зі сталі в комплекті, можливість придбання накладки в кольорі піддону, піддон Terran доступний в кольорах: білий, сірий сланець, чорний, перловий, онікс, бежевий, кафе...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 140 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Terran |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 30 156 ₴

