Душова кабіна без піддону Radaway Torrenta Pdj 90x90 1318000101

- В наявності
- Код: 113762165
35 969 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Torrenta PDJ 90x90x195 RADAWAY. Об'єктом продажу є душова кабіна з одними дверима. Torrenta PDJ. у прозорому склі без піддону. Серія. Torrenta. це поєднання високоякісних душових кабін із сучасним дизайном. Їх просторе внутрішнє приміщення гарантує максимальний комфорт під час купання. Серія. Torrenta. це продукти, які чудово поєднуються з обладнанням сучасної ванної кімнати, створені з думкою про людей, які шукають нестандартні рішення для купання. Кабіна має всі компоненти, необхідні для монтажу як. з пороговою планкою. так і. без планки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Torrenta PDJ |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 35 969 ₴









