Душова кабіна без піддону Ravak Blix BLRV2K-100 хром блиск Grape 1XVA0C00zG

- В наявності
- Код: 28905917
38 174 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ravak Blix BLRV2K-100 chrom połysk Grape 1XVA0C00zG. Душові кабіни є ключовим елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи в собі естетику та функціональність. Модель Ravak Blix BLRV2K-100 - це відмінне рішення, яке не тільки полегшує щоденний догляд, але також може стати стильним акцентом в оформленні інтер'єру. Вибір відповідної кабіни, такої як ця модель, є важливим кроком у проектуванні ванної кімнати. Матеріал і оздоблення. Душова кабіна Ravak Blix вирізняється високою якістю матеріалів. Профілі виготовлені з товстостінного алюмінію в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Blix |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 38 174 ₴




