Душова кабіна без піддону Radaway Eos Kdj I 100x100x197 1375230101R

- В наявності
- Код: 112975775
34 815 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: EOS KDJ I. Серія Eos завдяки використанню великих скляних панелей вражає своєю легкістю та прозорістю конструкції, впливаючи тим самим на гармонію всього інтер'єру. Ці кабіни поєднують у собі красу, естетику та комфорт у всій своїй красі. Найвища якість виконання та сучасна стилістика є беззаперечними перевагами цієї серії. Переваги кабіни Eos KDJ I: Безпечне, загартоване скло товщиною 6 мм. Підпора, що забезпечує стабільну конструкцію кабіни. Двері, що відкриваються розсувно - всередину та назовні. Трубний шарнір з інноваційною системою позиціонування...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 197 см мм |
| Глибина | 100 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Eos KDJ I |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 34 815 ₴










