Душова кабіна без піддону Excellent Vidoq 90см KAEX1507K09000830BL

- В наявності
- Код: 175686993
45 838 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Excellent Vidoq 90cm KAEX1507K09000830BL. Душові кабіни є надзвичайно важливим елементом сучасних ванних кімнат, які поєднують у собі комфорт, функціональність та естетику. Вибір відповідної моделі має ключове значення для щоденного використання. Серед доступних варіантів виділяється кабіна Excellent Vidoq 90cm KAEX1507K09000830BL, яка здобуває визнання завдяки своєму сучасному дизайну та практичним рішенням. Ця модель чудово вписується в сучасні тренди, пропонуючи не лише привабливий вигляд, але й ряд функцій, які зроблять щоденне користування...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Мoдель | Vidoq |
| Оздоблення скла/скла | Матова |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 83 см мм |
- Ціна: 45 838 ₴

