Душова кабіна New Trendy New Soleo золота 70x195 K1964

- В наявності
- Код: 162830536
42 924 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy New Soleo 70x195 Золото K1964. Душові кабіни - це невід'ємний елемент сучасних ванних кімнат, що поєднує функціональність з естетикою. Завдяки різноманітності моделей, їх можна адаптувати до будь-якого інтер'єру, що робить їх відмінним вибором як для малих, так і для великих приміщень. Серед багатьох доступних продуктів, душова кабіна New Trendy New Soleo розмірами 70x195 см вирізняється сучасним дизайном та практичними рішеннями, які підвищують комфорт щоденного використання. Матеріали та оздоблення. Душова кабіна New Soleo виготовлена з високоякісних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 70 см см |
| Мoдель | New Soleo Light Gold |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 42 924 ₴



