Душова кабіна без піддону Radaway EOS 80x90 373430101N

- В наявності
- Код: 25687848
43 186 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eos — це серія кабін, душових дверей і ванних перегородок, яка призначена як для малих, так і для великих ванних кімнат. Великі панелі скла товщиною 6 мм закріплені на трубних петлях з інноваційною системою позиціонування. Двері відкриваються як всередину, так і назовні кабіни, створюючи широкий і зручний вхід. Такий розсувний спосіб відкривання не порушує зовнішній простір кабіни, що дозволяє монтувати продукти навіть у невеликій ванній кімнаті. Система стінових профілів дозволяє компенсувати кривизну стіни в межах до 10 мм. Герметичність кабін забезпечують...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 197 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Eos KDD-B |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 43 186 ₴










