Душова кабіна без піддону Radaway Idea 150x100 101151500101L+101171000101

- В наявності
- Код: 121807046
43 265 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Idea KDS душова кабіна прямокутна 150x100см. Елегантна душова кабіна RADAWAY Idea KDS оснащена магнітним ущільнювачем, який гарантує герметичність кабіни. Варіант продукту: Сторона кабіни: Ліва. Колір скла: Графітний. Довжина стінки з дверима: 150см. Довжина бічної стінки: 100см. Колір профілів і фурнітури: Хром. Найважливіші характеристики продукту: безпечне загартоване скло товщиною 6мм, доступне аж у 7 варіантах. невидимий механізм переміщення і регулювання дверей. скло з захисним покриттям EasyClean, що зменшує осадження забруднень. можливий монтаж...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200,5 см мм |
| Глибина | 100 см мм |
| Довгий бік | 150 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 150 см мм |
- Ціна: 43 265 ₴

