Душова кабіна New Trendy Smart 100x200 EXK7769

- В наявності
- Код: 182314103
45 089 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Смарт мідний щітковий. Розсувні двері для душу. Моделі Smart - це колекція, що вирізняється мінімалістичним дизайном і великими скляними панелями. Завдяки цьому продукти чудово виглядають у різних стилях оформлення, надаючи ванній кімнаті позачасової елегантності. Усі моделі мають нижню систему розсувних дверей, а в їх верхній частині знаходиться точковий стабілізатор. Елемент забезпечує плавне відкривання і закривання кабіни. Переваги кабіни Smart. Довговічність і стабільність. Підтримка, виготовлена з високоякісного металу. У кабіні зі стіною підтримки містять посилені елементи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 200 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | New Trendy |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 45 089 ₴

