Душова кабіна без піддону Radaway EOS 100x100 373230101N

- В наявності
- Код: 14516974
45 299 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: EOS KDD B. Eos - це серія кабін, душових дверей і екранів для ванн, яка призначена як для малих, так і для великих ванних кімнат. Великі скляні панелі товщиною 6 мм закріплені на трубних петлях з інноваційною системою позиціонування. Кабіна з однією частиною дверей (комбінація дверей і стінки). Двері закріплені на трубних петлях, з зручним системою позиціонування, відкриваються розсувно (всередину, так і назовні), створюючи широкий вхід. Кабіна доступна в квадратному та прямокутному варіанті. У випадку прямокутної кабіни двері знаходяться...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 197 см мм |
| Глибина | 100 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Eos KDD-B |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 45 299 ₴










