Плафон Milagro LIMA 4XE14 чорний/білий MLP6527

- В наявності
- Код: 98852955
8 989 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MILAGRO - ЛАМПА СТЕЛЕВА LIMA 4XE14 - ЧОРНИЙ/БІЛИЙ - MLP6527. Стельові лампи є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, що становить ключову точку освітлення в приміщенні. Їх різноманітні стилі та застосування роблять їх надзвичайно універсальним рішенням для всіх видів простору, від віталень до спалень, кухонь і ванних кімнат. Унікальні параметри освітлення. Стельова лампа LIMA, оснащена чотирма джерелами світла, що гарантує потужне та рівномірне освітлення кожного простору. Завдяки використанню лампочок з максимальною потужністю 40W кожна, лампа здатна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30cm мм |
| Глибина | 56cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 56cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 989 ₴



