Бра Lampa ścienna Lago золота 50см DW919

- В наявності
- Код: 163966957
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка лампа lago золота 50 см код: DW919. Настінні лампи є важливим елементом обладнання, який не тільки освітлює простір, але й декорує його, вносячи в інтер'єр елегантність і стиль. Презентована модель у золотому кольорі підійде як для класичних, так і для сучасних аранжувань, додаючи шику і оригінальності. Освітлення цього типу виконує функцію як практичну, так і естетичну, а його дизайн гармонійно поєднує ці дві характеристики. Тип і матеріал лампи. Презентоване освітлення виготовлене з високоякісного металу, що забезпечує йому довговічність і надійність. Золота...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 18cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 633 ₴


