Підвісна лампа Apeti Paksos A0032340

- В наявності
- Код: 87485932
10 760 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Apeti Paksos (A0032340). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи їм характеру та забезпечуючи відповідне світло для повсякденних справ. Різноманітність візерунків, форм і функцій люстр дозволяє їм знайти застосування в кожному приміщенні, від вітальні до офісу. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Apeti Paksos (A0032340), який поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Світлова ефективність. Люстра. Apeti Paksos. забезпечує освітлення за допомогою чотирьох джерел світла потужністю до 5W кожне. Завдяки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 5W Вт |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Paksos |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 67cm мм |
- Ціна: 10 760 ₴




