Підвісна лампа Markslojd Puro 5L 5xG9 хром/опал IP44 108066

- В наявності
- Код: 102388836
8 333 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd ванна. Puro 5L 5xG9. хром/опал IP44 (108066). Лампа для ванної. Puro 5L 5xG9. кольору хрому з опаловим абажуром поєднує елегантний дизайн з високою функціональністю. Завдяки своєму класичному стилю та міцним матеріалам, є ідеальним вибором для різноманітних інтер'єрних рішень. Освітлення у ванній є ключовим для комфорту та атмосфери, а ця модель безумовно відповідає очікуванням користувачів. Ключові характеристики. Лампа. Puro 5L. пропонує ряд важливих характеристик, які забезпечують не лише декоративне, але й практичне освітлення у ванній: світлова ефективність. : Оснащена...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16см мм |
| Глибина | 12 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Puro |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 65 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 333 ₴





