Підвісна лампа Umage Asteria світло-сіра 2420

- В наявності
- Код: 117586765
21 403 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Umage Asteria (раніше Vita Copenhagen) 43 см, колір mist 02420. Лампа Umage Asteria в кольорі mist ідеально підійде над столом у їдальні чи над кавовим столиком. Її проста конструкція, оздоблена тонкими деталями, надає лампі надзвичайно елегантного вигляду. Asteria добре виглядатиме не лише в сучасних інтер'єрах, а й чудово впишеться в оформлення в стилі ретро чи класичному. Лампа має вбудований LED панель (1500 lm; 3000 K) з можливістю затемнення зовнішнім диммером. Тривалість: 15 000 год. До лампи додається чорний кабель в оплетці довжиною...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Umage |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 16W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 21 403 ₴

