Підвісна лампа Ideallux Firenze SP8 12872

- В наявності
- Код: 41945140
39 893 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideallux Firenze Sp8 12872. Люстри - це ключовий елемент освітлення інтер'єрів, який може повністю змінити характер приміщення. Вибір відповідної люстри не тільки забезпечує оптимальне освітлення, але й підкреслює стиль і атмосферу інтер'єру. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Ideallux Firenze Sp8 12872. , підвісна лампа, яка безумовно приверне увагу кожного. Параметри світла. Ideallux Firenze Sp8 12872. пропонує вісім джерел світла, які ідеально підходять для освітлення більших просторів. Кожне джерело світла може мати максимальну потужність 40W, що...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 64cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 39 893 ₴

