Підвісна лампа Maytoni Golden Cage Mod216PL-L42G3K золота

- В наявності
- Код: 166827243
68 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Golden Cage Mod216Pl-L42G3K. Maytoni Lampa Wisząca Golden Cage Mod216Pl-L42G3K. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі. сучасний дизайн. та. функціональність. Її елегантний вигляд робить її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, надаючи їм неповторного характеру. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, лампа не тільки красиво виглядає, але й забезпечує тривале використання. Енергоефективність і Клас Ефективності Енергоспоживання. Модель ідеальна для тих, хто прагне економити енергію. Завдяки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84cm мм |
| Глибина | 32cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 117W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 140cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 68 999 ₴

