Підвісна лампа Ideal Lux Pasha SP10 82196

- В наявності
- Код: 30531354
70 271 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Pasha Sp10 82196. Люстри є ключовим елементом в кожному інтер'єрі, який не тільки освітлює простір, але й надає характеру приміщенню. В залежності від стилю та функції, можуть використовуватися в різних кімнатах, від вітальні до спальні, від кухні до офісу. Завдяки різноманітним візерункам і матеріалам, люстри пропонують широкий вибір, який задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Потужність і світлова ефективність. Люстра. Ideal Lux Pasha Sp10 82196. оснащена. 10 джерелами світла. , що гарантує ефективне освітлення великих просторів. Кожне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 148cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 70 271 ₴

