Підвісна лампа Maytoni Puntes Mod043PL 12G золота

- В наявності
- Код: 105471987
72 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Puntes Mod043Pl 12G Modern Pendant Lamp Gold. Люстри відіграють ключову роль у щоденному освітленні наших інтер'єрів. Вони не лише джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може надати кожному приміщенню унікальний характер. У цій категорії виділяється Maytoni Puntes Mod043Pl 12G Modern Pendant Lamp Gold, яка поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Параметри світлового потоку. Ця елегантна люстра була оснащена 12 джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення навіть більших просторів. Кожне джерело світла - це LED-лампочка з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Цоколь | E14 |
| Додаткові характеристики | |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 68 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MOD043PL-12G |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 68cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 72 608 ₴






