Підвісна лампа Zumaline Pure E-Clipse 2560-15 сіра

- В наявності
- Код: 179227593
70 324 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline 2560-15 Pure E-Clipse Лампа Підвісна Сіра (3902030795). Освітлення відіграє ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Лампа підвісна Zumaline 2560-15 Pure E-Clipse в сірому кольорі - це елегантне і сучасне рішення, яке чудово впишеться в різноманітні інтер'єри. Вибираючи цю лампу, варто звернути увагу на її дизайн, матеріал та енергоефективність, які роблять її ідеальним вибором для тих, хто цінує стиль і економію. Енергоефективність і клас енергоефективності. Ефективність енергетична...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50cm мм |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 70 324 ₴


