Підвісна лампа Maytoni Puntes Mod043PL 12CH хромована

- В наявності
- Код: 105471988
72 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Puntes Mod043Pl 12Ch Modern Pendant Lamp Chrome. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням не лише відповідну кількість світла, але й характер і стиль. Підвісна лампа Maytoni Puntes Mod043Pl 12Ch є відмінним прикладом поєднання сучасного дизайну з функціональністю, ідеальна для різних типів приміщень, таких як спальня чи вітальня. Ефективність і параметри світла. Ця лампа оснащена 12 джерелами світла, що робить її здатною відмінно освітлювати навіть більші простори. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 40W,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Цоколь | E14 |
| Додаткові характеристики | |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 68 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MOD043PL-12CH |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 68cm мм |
- Ціна: 72 608 ₴






