Підвісна лампа Ideal Lux Pasha' SP10 Oro 82257

- В наявності
- Код: 30641409
70 271 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Pasha' Sp10 Oro 82257. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи різноманітні застосування в різних приміщеннях. Завдяки ним ми можемо отримати відповідне освітлення, яке впливає на атмосферу і функціональність простору. Одним з видатних прикладів у цій категорії є. Ideal Lux Pasha' Sp10 Oro 82257. , лампа, яка поєднує в собі сучасний стиль і високу якість виконання. Потужність і ефективність освітлення. Цей тип люстри характеризується. 10 джерелами світла. , що забезпечує відмінне освітлення навіть більших приміщень. Лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 148cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 70 271 ₴

