Підвісна лампа Ideal Lux Caesar SP9 Oro 114736

- В наявності
- Код: 44141358
72 004 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Caesar Sp9 Oro. Люстри є невід'ємною частиною кожного інтер'єру, виконуючи як освітлювальну, так і декоративну функцію. Завдяки різноманітності моделей їх можна адаптувати до будь-якого приміщення, надаючи йому відповідного характеру. Презентуємо. Ideal Lux Caesar Sp9 Oro., який вирізняється розкішним дизайном і винятковою функціональністю. Ефективність і параметри світла. Люстра. Caesar Sp9 Oro. оснащена. 9 джерелами світла., що забезпечує відмінне освітлення навіть великих просторів. Завдяки використанню галогенних ламп G9 з максимальною потужністю 40W кожна,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 72 004 ₴

