Підвісна лампа Ideal Lux Caesar SP9 кришталева 041827

- В наявності
- Код: 74686349
72 004 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Caesar Sp9 Кришталевий 041827. Люстри є невід'ємною частиною кожного інтер'єру, виконуючи ключову роль в освітленні та створенні атмосфери. Ideal Lux Caesar Sp9 Кришталевий 041827 - це вираження елегантності та сучасності, який чудово впишеться в різноманітні приміщення, такі як вітальня чи спальня. Параметри світла. Ideal Lux Caesar Sp9 кришталевий світильник оснащений. 9 джерелами світла., що дозволяє на рівномірне та інтенсивне освітлення простору. Використані лампочки мають. максимальну потужність 40W., що в поєднанні з кількістю джерел світла...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Caesar SP9 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 72 004 ₴

