Підвісна лампа Zumaline Aria Zuma скляна мідь 1223

- В наявності
- Код: 174626163
73 605 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра ARIA 1223 Zuma Premium. Символ: 1223. Серія: ARIA. Колір: Латунь. Колір виробника: Щіткова латунь. Призначення: Кабінет і офіс, Їдальня, Коридор, Вітальня, Спальня. Стиль: Гламур. Тип: Люстри. Основний матеріал: Скло. Живлення (В): 230. Тип живлення: Мережеве. Додатковий матеріал: Латунь. Ступінь захисту: IP20. Регулювання висоти: Так. Країна виробництва: Польща. Тип патрона: E14. Кількість джерел світла: 7. Максимальна потужність лампочки (Вт): 7. Змінне джерело світла: Так. Джерело світла в комплекті: Ні. Клас енергетичної ефективності: A - G. Висота (см): 63/83. Ширина...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 83 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 7W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 95cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 73 605 ₴



