Рама ліжка денного біла 75x190см 3280258

- В наявності
- Код: 167097677
13 359 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Рама ліжка з ящиками, біла, 75x190 см Ця універсальна лежанка може слугувати не лише як ліжко в спальні, але також як софа в вітальні. Ідеально задовольнить ваші потреби, забезпечуючи багато місця для сну та відпочинку. Солідна конструкція: лежанка має міцну раму, виготовлену з деревинно-стружкової плити. Деревинно-стружкова плита гарантує виняткову якість і гладку поверхню, а також характеризується міцністю, стабільністю та стійкістю до вологи. Функція зберігання: додані ящики ліжка пропонують багато місця для зберігання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Довжина: | 193 см мм |
| Кількість місць | Одиночне |
| Матеріал | Масив дерева |
| Тип ліжка | З каркасом |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 78 см мм |
| Ящик для постільної білизни | З ящиком |
- Ціна: 13 359 ₴




